ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ویدئو پروژکتور سینمای خانگی ریکو

ویدئو پروژکتور سینمای خانگی ریکو مدل HD5451

ویدئو پروژکتور ریکو PJ HD5451 برای پخش تصاویر با کیفیت Full HD در محیط های پر نور با صرف هزینه کم طراحی شده است. معمولا” ویدئو پروژکتورهای Full HD برای پخش فیلم در منزل به عنوان سینمای خانگی و با شدت روشنایی هایی پایین تر از ۲٫۰۰۰ انسی لومن طراحی و ساخته میشدند. ولی با استفاده از ویدئو پروژکتور  ریکو PJ HD5451 علاوه بر پخش فیلم در محیطهای با نور کنترل شده مانند منزل ، امکان نمایش تصاویر با کیفیت Full HD در محیطهای با نور زیاد برای کاربردهای تجاری مانند نمایش تصویر در نمایشگاهها یا فروشگاها به راحتی امکان پذیر شده است.

با استفاده از ویدئو پروژکتور ریکو HD5451 شما میتوانید تصاویر بسیار بزرگ (تا ۳۰۰ اینچ) و با کیفیت را به نمایش درآورید. مثلا به راحتی یک دیوار را به پرده نمایش تبدیل نماید و از تماشای فیلم و مسابقات ورزشی به همراه دوستان و خانواده خود لذت ببرید. از مزیت های ویدئو پروژکتور سینمای خانگی ریکو HD5451 نسبت به تلویزیون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-اندازه تصویر بسیار بزرگتر،  ویدئو پروژکتور ریکو HD5451 با ۳۰۰ اینچ نسبت به تلویزیون با ۸۰ اینچ.

-قیمت بسیار مناسب ویدئو پروژکتور ریکو HD5451 نسبت به تلویزیون.

-وزن کمتر و امکان جابجایی بسیار آسانتر ویدئو پروژکتور  ریکو HD5451 نسبت به تلویزیون.با استفاده از کیف همراه ویدئو پروژکتور شما امکان جابجایی آسان ویدئو پروژکتور سینمای خانگی ریکو را خواهید داشت.

 

امکان نصب آسان ویدئو پروژکتور ریکو PJ HD5451  با استفاده از قابلیت جابجایی (عمودی) لنز و استفاده از لنزی قدرتمند با قابلیت زوم ۱٫۳۶ به همراه طیف کاملی از ورودی ها شامل دو ورودی HDMI که یکی از آنها از MHL پشتیپانی میکند از دیگر مزایای این مدل میباشد. همچنین پشتیبانی کامل از دستگاه هایCrestron به مدیریت  یکپارچه و هوشمند کلیه وسایل موجود در منزل و محل کار شما کمک میکند.

0