ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تصویری بسیار بزرگ با قابلیت RICOH Simple Multi Projection

نوشته satech سه شنبه - ۲۳ آبان ۱۳۹۶

 

multi-projector-pj4152-sarotek-pic2

تصویری بسیار بزرگ با استفاده از قابلیت RICOH Simple Multi Projection

قابلیت RICOH Simple Multi Projection

با استفاده نرم افزار  Multi Projection شما قدار خواهید بود تصاویر را به صورت همزمان برای چند پروژکتور که در کنا هم قرارگرفته اند ارسال نماید و یک تصور بزرگ را به نمایش در آورید. در این حالت هر ویدئو پروژکتور مسئولیت نمایش بخش از تصویر را بر عهد خواهد گرفت. تطبیق گوشه های تصویر هر ویدئو پروژکتور با سایرین توسط برنامه مولتی پروژکشن ریکو صورت میگیرد. در این روش شما تقریبا از هر منبع تصویر مانند USB ، کامپیوتر ، وبکم، محیط شبکه میتوانید تصاویر را برای نمایش به ویدئو پروژکتورها ارسال نماید.

multi-projector-pj4152-sarotek

برای انجام این کار ابتدا با توجه به اندازه تصویر تعداد ویدئو پروژکتورهای مورد نظر را مشخص نمیاید، سپس با توجه به اندازه تصویر مورد نیاز مکان قرار گرفتن هر ویدئو پروژکتور را مشخص نماید. به عنوان مثال برای تصویری با عرض دو تا سه متر شما به دو دستگاه ویدئو پروژکتور نیاز دارید و برای تصویری با عرض سه تا چهار متر شما به سه دستگاه ویدئو پروژکتور نیاز خواهید داشت.

 

 

 

multi-projector-pj4152-sarotek-pic4

در این مرحله شما باید ویدئو پروژکتورها را به کامپیوتر از طریق شبکه متصل نماید، برای انجام تنظیمات شبکه بسته به PJ WX4152NI / WX4152N / WX4152 به دفترچه راهنمای ویدئو پروژکتور خود مراجعه فرماید. در این مرحله برنامه مولتی پروژکشن را اجرا و آدرس IP هر پروژکتور را مشخص نماید.

multi-projector-pj4152-sarotek-pic3

در این مرحله بعد با وارد شدن به قسمت نصب و تنظیمات (Installation & Calibration) تصویر برای ویدئو پروژکتورها ارسال میگردد.

 

<<برای شاهده فیلم RICOH Simple Multi Projection از  کانال ساروتک در سایت آپارات استفاده نماید>>

0