ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

آموزش نصب ویدئو پروژکتورهای فاصله کوتاه ریکو با استفاده از پایه های معمولی

نوشته satech پنجشنبه - ۱۴ دی ۱۳۹۶

آموزش نصب

آموزش نصب ویدئو پروژکتورهای فاصله کوتاه

ویدئو پروژکتورهای Ultra Short Throw ریکو مدلهای WX4152n و WX4152ni برای قرای گرفتن بر روی زمین یا میز در نزدیک ترین فاصله ممکن (فقط ۱۱ سانتیمتر) از دیوار یا پرده نمایش طراحی شده اند. با این حال ویدئو پروژکتورهای Ultra Short Throw به گونه ای طراحی شده اند که امکان نصب آنها بر روی سقف و دیوار به وسیله پایه های معمولی نیز ممکن میباشد. در این مقاله به آموزش نصب ویدئو پروژکتورهای فاصله کوتاه ریکو با استفاده از پایه های معمولی می پردازیم.

sarotek_ricoh_wx4152s_mount-0

با توجه به وزن بسیار سبک Ultra Short Throw ریکو برای استفاده از پایه فقط نیاز به سه عدد پیچ دارند.

بنابراین باید مطابق تصویر زیر یکی از بازوهای پایه را حذف کنید.

sarotek_ricoh_wx4152s_mount-0

برای ادامه مراحل نصب ویدئو پروژکتور را از قسمت لنز برروی سطحی نرم قراردهید و قسمت نگهدارنده بازوها را بر روی ویدئو پروژکتور نصب نمائید.

sarotek_ricoh_wx4152s_mount-1

بازوها را به پایه های نگهدارنده به صورت ریلی متصل نمائید.

sarotek_ricoh_wx4152s_mount-2

پیچهای بازوها را تنظیم و محکم نمائید.

sarotek_ricoh_wx4152s_mount-3

در این مرحله ویدئو پروژکتور ریکو سری WX4152 آماده نصب میباشد; با توجه به این نکته که می خواهید ویدئو پروژکتور را برروی سقف یا برروی دیوار نصب کنید قسمت نگهدارنده پایه را نصب نمائید. در صورتی که می خواهید ویدئو پرژکتورهای ریکو سری WX4152 را برروی دیوار و بالای پرده/سطح نمایش نصب نمائید باید از میله افزایش طول پایه استفاده نمائید، مطابق تصویر زیر آن را به بازوهای نصب شده بر روی ویدئو پروژکتور متصل نمائید.

sarotek_ricoh_wx4152s_mount-6

و در صورتی که ویدئو پروژکتور را بر روی سقف نصب می نمائید; مطابق تصویر زیر و بدون نیاز به استفاده از میله افزایش طول پایه (البته اگر ارتفاع سقف بیش از ۳ متر نباشد) ویدئو پروژکتور را به قسمت نگهدارنده که بر روی سقف نصب کرده اید متصل نمائید.

sarotek_ricoh_wx4152s_mount-7

بخاطر داشته باشید برای نصب بهتر;  باید جدول فاصله های نمایش ویدئو پروژکتورهای Ultra Short Throw مد نظر قرار داشته باشید.

sarotek-wx4152n-image-size

فاصله شروع تصویر از محل لنز ویدئو پروژکتور (که در تصویر بالا با b نمایش داده شده) توجه بفرمائید; این فاصله برای نصب پرده / یا سطح نمایش بسیار حیاتی می باشد.

در خصوص دریافت اطلاعات بیشتر; می توانید با تماس با واحد خدمات شرکت ساروتک از مشاوره کارشناسان شرکت بهره مند شوید.

نصب ویدئو پروژکتور توسط تیم فنی ساروتک

فرم درخواست نصب

0