ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ویدئو پروژکتور سینمای خانگی VPL-HW45es لذت بی پایان تماشای فیلم

لذت بی پایان تماشای فیلم در خانه با ویدئو پروژکتور سینمای خانگی

با ویدئو پروژکتور سینمای خانگی VPL-HW45ES سونی همراه با کیفیت Full HD و پشتیبانی از ۳D.

ویدئو پروژکتور سینمای خانگی

.

تماشای فیلم از علایق شماست؟

پس شما ویدئو پروژکتور سینمای خانگی VLP-HW45ES سونی را دوست خواهید داشت. برای تجربه حس سینما در منزل فقط کافیست، ویدئو پروژکتور سینمای خانگی VLP-HW45ES را به خانه ببرید و از دیدن تصاویر با کیفیت آن لذت ببرید. هر چه بخواهید از تماشای فیلم های اکشن تا درام و فیلم های مستند  و یا حتی تماشای تلویزیون و مسابقات ورزشی را شامل می شود. نمایش تصاویر واقعی به همراه رنگ های درخشان و جزئیات کامل  خاصیت اصلی ویدئو پروژکتور سونی  VLP-HW45ES است.

 

جزئیات بیشتر و تصاویر واقعی

 ویدئو پروژکتورهای  VLP-HW45ES از پنل های  SXRD شرکت سونی که برای ویدئو پروژکتورهای گروه سینمایی سونی تهیه و ساخته شده اند، استفاده می کند. به همین دلیل تصاویر ساخته شده بوسیله VLP-HW45ES  بسیار واقعی و طبیعی بنظر می رسد.

تصاویر روشن تر

 به دلیل تکنولوژی بکار رفته در منبع تولید نور ویدئو پروژکتور VLP-HW45ES این تصاویر درخشان تر از سطح استاندار موجود در سری پروژکتورهای سینمای خانگی معمولی است، بطوری که دیگر نیاز به تاریک کردن اتاق برای تماشای فیلم و یا تلویزیون نیست.

ویدئو پروژکتور سینمای خانگی

خلق تصاویر واقعی

  تماشای تصاویر واقعی با کیفیت Full HD; بر پایه تجربه شرکت سونی در طراحی و توسعه ویدئو پروژکتور های ۴K بدست آمده است بطوری که باز تولید رنگ ها و جزئیات تصاویر در ویدئو پروژکتور سونی VLP-HW45ES تجربه ایی کاملاً متفاوت به شما می دهد از هر آنچه تابحال دیده اید. فارغ از محتوای در حال نمایش، رنگ ها واقعی تر  و تصاویر واضح تر و درخشان تر خواهند بود; همانند واقعیت زندگی.

رنگهای تیره، یکدست و دارای عمق و رنگهای روشن، درخشان تر از همیشه

رنگها و سایه ها همیشه در کیفیت تصاویر نقش مؤثری دارند. کنتراست (اختلاف روشنی و تاریکی) باعث تشخیص مرز این دو می شود. بهرگیری از کنتراست داینامیک باعث می شود در هر منطقه از تصویر، رنگهای تیره، عمق بیشتری و رنگهای روشن، درخشان تر باشند.

 

  همراه شدن با سرعت

دیدن تمام جزئیات  در فیلم ها یا صحنه هایی که سرعت بالا دارند مانند: مسابقات ورزشی، همیشه رضایت بخش است. با استفاده از تکنولوژی Motionflow  تصاویر بیشتری در بین فریم های اصلی اضافه می شود و در نتیجه تماشای تصاویر یکدست خواهد بود و دیگر  از لکه های تصویری در تصاویر پر جنب و جوش و سریع خبری نخواهد بود.

جانمایی قابل انعطاف

از آنجا که  سایز و اندازه هر اتاقی متفاوت است; لنز  VLP-HW45ES با قابلیت جابجایی بسیار زیاد، قدرت انتخاب و جانمایی را برای کاربر فراهم می کند.

برای مشاهد نمونه های تصویر ویدئو پروژکتور سونی HW45es به کانال آپارت SaroTEK مراجعه فرمایید.

0