آینده روشن پروژکتورهای لیزری

آینده روشن پروژکتورهای لیزری

تصاویر طبیعی; نصب آسان و 20.000 ساعت کارکرد بدون نیاز به سرویس از مزیتهای ویدئو پروژکتور لیزری سونی FHZ57 میباشد که آینده روشن پروژکتورهای لیزری را تضمین می کند.

 تجربه نمایش بینظر تصاویری به رنگ واقعیت زندگی با ویدئو پروژکتور لیزری FH57 وFH65 , FH60.
استفاده از منبع نور لیزر به جای لامپ های جیوه ایی متداول; باعث عدم نیاز به تعویض لامپ در دوره های زمانی خاص شده و عملا هزینه های بهربرداری را به صفر رسانده است. استفاده از این تکنولوژی انحصاری در این گروه از ویدئو پروژکتورها ضمن کاهش صدای کارکرد ویدئو پروژکتور باعث ارتقاع کیفیت بهربرداری و حذف زمان های گرم کردن و خاموش شدن ویدئو پروژکتور شده است.
این ویژگیها برجسته باعث استقبال مصرف کنندگان برای موارد مختلفی شده است; از نصب در مکان های آموزشی تا سالن های کنفراس.

 تصاویری درخشان و طبیعی

پروژکتورهای این گروه از تکنولوژی انحصاری Reality Creation شرکت سونی که برای پروژکتورهای سینمای خانگی توسعه یافته است استفاده میکنند که باعث نمایش تصاویر با کیفت بسیار بالا می شود. به صورت خلاصه عملکرد تکنولوژی Reality Creation تجزیه و تحلیل تصاویر ورودی به صورت فریم به فریم و استفاده از الگوی پیشرفته بانک اطلاعات به منظور بهینه سازی و کنترل تمام پیکسل های جهت نمایش تصاویر بسیار درخشان و با کیفت میباشد. این تکنولوژی با پالایش نقاط روشن و تیره تصویر در لحظه باعث نمایش باتلئلئو هایلایت ها و رنگ سیاه غنی تری میشود.

 

استفاده شرکت سونی از تکنولوژی انحصاری تولید سه رنگ اصلی فقط از منبع نور لیزر; بر خلاف سایر برندها که فقط یک رنگ از سه رنگ توسط لیزر تامین میشود; در کنار تکنولوژی ابداعی3LCD  سونی که رنگهای قرمز; سبز و آبی به عنوان اجزا تصویر به صورت جداگانه نمایش میدهد شکست رنگ را به صورت کامل از بین برده است و نتیجه آن نمایش تصاویر باکیفیت و رنگهای واقعی و آینده روشن پروژکتورهای لیزری شده است.

پروژکتورهای این گروه در مدلهای FHZ57 با 4100 لومینس ، FHZ60 با 5000 لومینس ، FHZ65 با 6000 لومینس و FHZ700 با 7000 لومینس ارائه شده است.

هزینه پایین بهره برداری و استفاده بدون دردسر

عملکرد موثر این گروه از ویدئو پروژکتورهای شرکت سونی; آنها را به اقتصادی ترین مدلهای موجود در گروه ویدئو پروژکتورهای حرفه بدل نموده است.

عدم نیاز به تعویض لامپ در طول مدت بهره برداری; عدم نیاز به بازدید و تمیزکردن فیلترها تا بیست هزار ساعت; مدیریت هوشمند مصرف انرژی مانند قطع کامل نور و کم کردن خودکار نور در زمانی که ویدئو پروژکتور مورد استفاده نیست باعث به حداقل رسید هزینه های بهر برداری از این گروه از ویدئو پروژکتورها شده است.

 طراحی موثر و نصب آسان

امکان جابجایی لنز و استفاده از مجموعه ایی از لنزهای مختلف به همراه عدم محدودیت در زاویه نصب این گروه از ویدئو پروژکتورها باعث نصب آسان آنها گشته است.

برای ساختن تصاویر بسیار بزرگ می توان از چند ویدئو پروژکتور در کنار هم استفاده نمود.