sarotek-ex_new_series-p1

معرفی سری جدید ویدئو پروژکتورهای آموزشی شرکت سونی EX435 , EX455 , EX575

به گزارش بخش بازرگانی شرکت سارو تکنولوژی سری جدید پروژکتورهای آموزشیEX435 , EX455 ,EX575 شرکت سونی که  اخیرا” معرفی شده اند، دارای تغییرات گسترده ای نسبت به مدلهای قبلی خود در این گروه میباشند. از انجایی که کاربرد اصلی این گروه از ویدئو پروژکتورهای شرکت سونی ، در محیط های آموزشی مانند  کلاس های درس بزرگ ، کارگاه های آموزشی و سالن های متوسط میباشند. ارتقاء کیفیت تصویر در کنار کاهش هزینه های استفاده در اولویت طراحی این مدلها قرار داشته به گونه ای که با استفاده از مجموعه ایی از کنترل های هوشمند ، مصرف انرژی این سری از ویدئو پروژکتورها نسبت به سایر برندها به صورت موثری کاهش پیدا کرده و باعث افزایش طول عمر مفید لامپ ویدئو پروژکتور گردیده است.

از نظر کیفیت تصویر انقلابی در مدلهای VPL-EX435 , VPL-EX455 , VPL-EX575 صورت گرفته است. میزان کنتراست همواره در پروژکتورهای مبتنی بر تکنولوژی 3LCD  یک چالش محسوب میگردید، به صورتی که معمولا میانگین کنتراست تصویر در اکثر مدلها حدود 2.000 تا 3.000 به یک در نوسان بود. اما شرکت سونی در این مدلها اقدام به ارتقاء قابل ملاحظه کنتراست تصویر نموده است به شکلی که میزان کنتراست تصویر برای اولین بار در ویدئو پروژکتورهای 3LCD به 20.000 به یک افزایش پیدا کرده است.

مدلهای تازه وارد گروه آموزشی EX435 ,EX455 ,EX575 جایگزین مدلهای قبلی EX255 , EX295 , EX345  گردیده اند.

نمایش تصاویر درخشان و شفاف به همراه پشتیبانی از درگاه های مختلف ورودی ، هزینه استفاده پایین ویدئو پروژکتورهای EX435 , EX455 , EX575 را به گزینه ای مناسب برای استفاده در مراکز آموزشی تبدیل نموده است.

سری ویدئو پروژکتورهای E400; E500 سونی برای استفاده در کلاسهای درس بزرگ و سالنهای جلسات متوسط بسیار مناسب میباشند. شروع به کار سریع و آسان ، اندازه نسبتا کوچک و قدرت بالا در نمایش تصاویر با کیفیت و درخشان با بهره گیری از 4300 لومینس شدت روشنایی که به راحتی تصاویری خوش رنگی را در محیط های با نور زیاد مانند کلاسهای درس به نمایش در می آورند تنها بخشی از مزیت های این سری از ویدئو پروژکتورهای شرکت سونی میباشد. استفاده از تکنولوژی HDbaseT و دو درگاه ورودی HDMI به همراه پخش مستقیم از USB بخشی از قابلیتهای بی نظیر این سری جدید میباشد. پشتیبانی کامل از شبکه در این سری از ویدئو پروژکتورهای آموزشی سونی وجود دارد که امکان اتصال چهار کامپیوتر همزمان به پروژکتور از طریق کابل شبکه را فراهم مینماید. همچنین با استفاده از دانگل وایرلس (باید جداگانه خریداری شود) میتوانید به صورت بدون سیم برای پروژکتور تصاویر را ارسال نمایید.

 

پروژکتورهای آموزشی

 

 

-کیفیت بسیار بالا تصاویر با تکنولوژی انحصاری BrightEra

استفاده از تکنولوژی 3LCD به همراه پنل های BrightEra; باعث افزایش وضوح تصویر و کیفیت رنگهای خروجی شده است. همچین اضافه شدن گزینه Vivid در حالتهای تصویر نمایش رنگها بسیار متفاوت تر از قبل شده است.پروژکتورهای آموزشی

با شدت روشنایی 4300 لومینس; ویدئو پروژکتورهای آموزشی سری E400 ,E500 تصاویر تمیز و با کیفیت را در محیط های پر نور نمایش میدهند.

امکان انتخاب حالت های مختلف نمایش تصویر

تمام ویدئو پروژکتورهای این گروه امکان انتخاب هفت حالت مختلف نمایش تصویر و انتخاب سه حالت شدت روشنایی جهت بهینه کردن تنظیمات ویدئو پروژکتور;  متناسب با محتوای در حال نمایش و نور محیط را دارد.

پروژکتورهای آموزشی

-استفاده آسان

با بهره گیری از تکنولوژی HDbaseT که چندین سیگنال را فقط از یک کابل شبکه (Cat5/6) انتقال میدهد; باعث کاهش هزینه های نصب به میزان قابل توجه میگردد . این تکنولوژی نیاز به استفاده از کابلهای مختلف جهت انتقال تصویر و صدا و دیتا را از بین می برد . علاوه بر این قیمت کابل شبکه نصب به سایر کابلها بسیار مناسبتر بوده وانجام کابل کشی آن به مراتب آسان تر (حتی امکان کابل کشی توکار) و بی دردسر تر میباشد.

با توجه به گسترش دستگاه هایی که از درگاه HDMI استفاده میکنند; این گروه از ویدئو پروژکتورهای سونی از دو درگاه ورودی HDMI استفاده میکنند.مانند اتصال یک کابل HDMI به یک درگاه و اتصال گیرنده بدون سیم HMDI به درگاه دیگر.

 

پشتیبانی کامل از شبکه; در این مدلها شما میتوانید به سادگی چهار کامپیوتر را از طریق درگاه شبکه به ویدئو پروژکتور متصل نمایید و تصاویر را از کامپیوترها برای ویدئو پروژکتور ارسال نمایید. همچنین از طریق کامپیوتر های درون شبکه عملکرد ویدئو پروژکتور را کنترل نمایید و تمام فرامین ریموت کنترل را از طریق شبکه بر روی ویدئو پروژکتور اعمال نمایید. همچنین امکان اتصال چندین ویدئو پروژکتور به هم از طریق شبکه وجود دارد که در این حالت یک ویدئو پروژکتور به عنوان ویدئو پروژکتور اصلی و بقیه به عنوان ویدئو پروژکتورهای زیر مجموعه به صورت گروهی عمل می نماید ، در این روش فرامین مانند روشن و خاموش کردن و پخش تصویر برای ویدئو پروژکتور اصلی ارسال و از طریق آن به صورت همزمان برای سایر ویدئو پروژکتورها اعمال میگردد.

sarotek-ex_new_series-p5

همچنین با استفاده از دانگل وایرلس سونی میتوانید بدون سیم به ویدئو پروژکتور متصل شوید; در تصویر زیر سه روش اتصال بدون سیم به ویدئو پروژکتور توضیح داده شده است.

1-اتصال مستقیم از طریق دانگل به نوت بوک .

2-اتصال ویدئو پروژکتور از طریق کابل  به شبکه داخلی و استفاده از اکسس پوينت بدون سیم جهت ارتباط کامپیوترها به ویدئو پروژکتور .

3- اتصال ویدئو پروژکتور به اکسس پوینت از طریق دانگل.

sarotek-ex_new_series-p7

sarotek-ex_new_series-p6

ویدئو پروژکتور EX435 خود را به شبکه متصل کنید تا ضمن مدیریت پروژکتور امکان ارسال تصاویر و فیلم از تمام کامپیوترهای درون شبکه  (PC/MAC)  به ویدئو پروژکتور را داشته باشید. پشتیبانی از اتصال همزمان چهار کاربر از طریق شبکه به ویدئو پروژکتور که میتوانند همزمان فیلم یا تصاویر خود را برای ویدئو پروژکتور ارسال نمایند. با استفاده از نرم افزار بسیار پیشرفته شرکت سونی به آسانی میتوانید کاربران متصل شده به ویدئو پروژکتور را مدیریت نمائید.

 

 

 

 

 

 

-مدیریت هوشمند مصرف انرژی

از انجایی که این گروه از ویدئو پروژکتورها برای کار در مراکز آموزشی طراحی شده است; که علاوه بر ساعتهای استفاده زیاد در طول روز; کاربران مختلفی با روشهای متفاوتی از ویدئو پروژکتور استفاده میکنند که ممکن است با استفاده از ویدئو پروژکتور به صورت شخصی متفاوت باشند.

از این رو به جهت کاهش هزینه های بهره برداری; مجموعه کاملی از مدیریت هوشمند انرژی در این مدلها در نظر گرفته شده تا زمان کاهش هزینه های انرژی مصرف به حفظ طول عمر و عملکر و یدئو پروژکتور هم کمک نماید.

از این رو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-کاهش خودکار قدرت لامپ (Lamp Dimming Function); در زمانی که از دستگاه استفاده نمیشود و ویدئو پروژکتور روشن به حال خود رها شده است. در این حالت ویدئو پروژکتور با کنترل سیگنال های ورودی در صورت ثابت بودن به صورت خودکار اقدام به کاهش مرحله ای قدرت لامپ مینماید و در صورت تغییر سیگنال ورودی به صورت خودکار و به سرعت به حالت قبل باز میگردد.

-مدیریت هوشمند میزان شدت روشنایی مورد نیاز بر اساس تصاویر در حال پخش باعث صرفه جویی در مصرف انرژی ویدئو پروژکتور میگردد. در این حالت ویدئو پروژکتور با بررسی تصاویر شدت روشنایی مورد نیاز را تشخیص داده و اقدام به کنترل قدرت لامپ می نماید، مانند زمانی که تصاویر تیره بخش میشود نیاز چندانی به شدت روشنایی بالایی نیست.

sarotek-ex_new_series-p8

 

 درگاه های ورودی

دراین گروه از ویدئو پروژکتورهای آموزشی مجموعه کاملی از درگاه های ورودی در نظر گرفته شده که شامل تمام پروتکل های انتقال تصویر; صدا; داده های کامپیوتر میباشد.

 

 

sarotek-ex_new_series-p10

-دو درگاه رودی HDMI

-دو درگاه ورودی RGB و صدا جهت اتصال کامپیوتر

-درگاه ورودی S-Video

-درگاه ورودیVideo

-درگاه خروجی RGB; صدا

-درگاه USB با امکان پخش مستقیم تصویر

-درگاه شبکه HDbaseT

-درگاه RS232 جهت اتصال ریموت

 

دسترسی آسان به محفظه لامپ

sarotek-ex_new_series-p12

 امکان دسترسی آسان به محفظه لامپ; برای تعویض لامپ بودن باز کردن ویدئو پروژکتور از سقف .

 

 

 

sarotek-ex_new_series-p11

 

در مجموع این گروه پروژکتورهای آموزشی در سه سطح مختلف شدت روشنایی عرضه شده است که باعث ارائه پوشش طیف وسیعی از کاربران از کلاس های متوسط تا کلاسهای بزرگ و سالن های متوسط آمفی تائتر میگرد.

مدل VPL-EX435 با 3.200 لومینس

مدل VPL-EX455 با 3.600 لومینس

مدل VPL-EX575 با 4.200 لومینس

همزمان با عرضه جهانی سری جدید ویدئو پروژکتورهای آموزشی سونی از پاییز امسال با گارانتی اصلی سارو تکنولوژی در ایران عرضه میگردد.