ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سینمای شخصی خودتان را داشته باشید

نوشته Farhad Omidi یکشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۶

سینمای شخصی

سینمای شخصی

با صرف هزینه ای بسیار مناسب یک اتاق یا قسمتی از خانه را به سینمای شخصی و اختصاصی خود تبدیل نماید و از تماشای فیلم; مسابقات ورزشی و برنامه های تلویزیون در اندازه بسیار بزرگ  لذت ببرید.

با تماشای فیلم; سریال; بازی و برنامه های محبوب تلویزیونی خود در اندزاه بزرگ در تصاویر غرق شوید; و حس دیدن فیلم در سالن سینما را در محیط امن و راحت خانه تجربه کنید.

بهانه ای برای تماشای فیلم با دوستان خود فراهم کنید و از با هم بود لذت ببرید و هیجان تماشای مسابقات فوتبال در اندازه های بسیار برزگ را دو چندان کنید; مانند زمانی که برای تماشای یک مسابقه به ورزشگاه رفته اید.

home_cinema_sarotek-2

در طرح فروش ویژه سینمای اختصاصی شرکت ساورتکنولوژی;  با پرداخت فقط یک میلیون و هفتصدو نود هزار تومان شما صاحب سینمای اختصاصی خود میشوید.

در این طرح شما یک ویدئو پروژکتور به همراه کلیه وسایل جانبی مورد نیاز آن شامل پرده نمایش برقی سایز دو متر و پایه سفقی جهت نصب پروژکتور دریافت خواهید کرد. شایان ذکر است در این طرح هزینه ارسال کالا و نصب و کابل کشی (ده متر)  در شهر تهران (برخی از شهرستانها)  ۱۰۰% رایگان خواهد  بود و شما برای نصب دستگاه هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. (لطفا جهت اطلاع از شهرستانهایی که نصب به صورت رایگان انجام میشود با بخش فروش تماس بگیرد)

اگر فضای بزرگی ندارید نگران نباشید; تیم های نصب ساروتک با توجه به فضای خانه شما بهترین پیشنهاد مکان نصب را به شما ارائه میدهند، همچنین استفاده از پرده نمایش برقی قدرت عمل زیادی برای شما فراهم می نماید ، به گونه ای که شما میتوانید در صورت نیاز به سادگی با استفاده از ریموت کنترل پرده نمایش را جمع کرده و از فضای آن استفاده کنید; در این صورت شما فضای بیشتری خواهید داشت.

sarotek-screen

در مقام مقایسه; استفاده از ویدئو پروژکتور نسبت به تلوزیون های سایز برزگ بسیار مقرونه به صرفه خواهد بود و  شما تصویری به مراتب بزرگتر  در اختیار خواهید داشت. سینمای اختصاصی به شما امکان برآورد کردن رویاهای تان را خواهد داد و لحظات بسیار شادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

جهت مشاوره فنی و دریافت اطلاعات بیشتر; میتوانید با بخش فروش ویدئو پروژکتور همه روز در ساعت اداری تماس حاصل فرماید و با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری کیفیت و اندازه تصاویر را مشاهد نموده و از مشاوره کارشناسان ما بهرمند شوید.

تماشای مسابقات ورزشی و فوتبال در منزل با ویدئو پروژکتور ریکو HD5451

تماشای بهترین ها با ویدئو پروژکتور ریکو HD5451

0