ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

معرفی ویدئو پروژکتورهای فاصله کوتاه ریکو-ساروتکنولوژی

نوشته satech سه شنبه - ۲۳ آبان ۱۳۹۶

pj-wx4152n_use-sarotek

نمایش تصاویر از فاصله ایی بسیار کوتاه با آسودگی خیال، بدون هیچ مزاحمتی با ویدئو پروژکتورهای فاصله کوتاه ریکو

با استفاده از ویدئو پروژکتورهای فاصله کوتاه ریکو مدل های PJ WX4152n و  PJ WX4152ni اطمینان خاطر پیدا می کنید که بین آنچه در ذهن شما است و چیزی که برروی پرده، نمایش داده می شود هیچ چیزی نخواهد بود.

با قراردادن ویدئو پروژکتور فاصله کوتاه ریکو PJ WX4152n و  PJ WX4152ni  در فاصله ایی بسیار کوتاه از پرده نمایش یا هر سطح صافی که تمایل دارید،  تصویر بر روی آن به نمایش در بیاید، مانند سطح میز یا دیوار تصاویر بسیار شفاف و با کیفیت  بدون وجود سایه های مزاحم و تابش نور ویدئو پروژکتور به چشم حاضرین به نمایش درآورید. با قابلیت نمایش ۳۶۰ درجه به راحتی ویدئو پروژکتور ریکو PJ WX4152n و  PJ WX4152ni را برروی زمین یا لبه میز قراردهید. همچنین وزن بسیار سبک ویدئو پروژکتور ریکو PJ WX4152n و  PJ WX4152ni نسبت به سایر ویدئو پروژکتورهای فاصله کوتاه امکان جابجایی آسان آنها را به کاربر می دهد. با توجه به پشتیبانی کامل ویدئو پروژکتور ریکوPJ WX4152n و  PJ WX4152ni از اتصال به شبکه از طریق روش اتصال با سیم و اتصال بدون سیم استفاده از آن بسیار آسان و راحت خواهد بود و دیگر نیازی به خرید دانگل های وایرلس نخواهید داشت.

نمایش تصاویر با کیفیت در اندازه برزگ

پرزنت خود را در مرکز توجه قراردهید در هر جا و هر مکانی; حتی در زمانی که فضای کافی در دسترس شما نیست. با استفاده از سری PJ WX4152 فاصله کوتاه ریکو فقط به چند سانتیمتر فاصله از سطحی صاف جهت نمایش تصویر (دیوار / سطح میز/ پرده نمایش ) نیاز دارید تا تصویر بسیار باکیفیت (۱۲۸۰×۸۰۰پیکسل) را به نمایش درآورید. با استفاده از شدت روشنایی ۳٫۵۰۰ لومینس و کنتراستی پویا تا ۱۳٫۰۰۰  تصاویر بسیار درخشانی را در یک اتاق کنفرانس با وجود نور زیاد یا در کلاس درسی پرنور و بدون نیار به پوشاندن پنجره ها به نمایش درآورید. با استفاده از قابلیت چند صدایی کیفیت صدای پرزنت خود را نسبت به شرایط دلخواه مدیریت کنید.

استفاده از قابلیت هوشمند

pj-wx4152n_use6-sarotek

با استفاده از قلم هوشمند در ویدئو پروژکتور ریکو PJ WX4152ni تخته وایت برد معمولی خود را به یک تخته هوشمند تبدیل نماید. نظرات مخاطبین را به متن در حال نمایش اضافه کنید ، زیر مطلبی خاص را با خط کشیدن هایلایت کنید و یا به تصویر در حال نمایش جزائیاتی اضافه کنید و باعث شرکت فعال حاضرین (در کلاس درس ، جلسات کاری) خود شوید.

ricoh_interactivepen_interface_pen-sarotek

تا ۲۰ پروژکتور هوشمند میتوانند تصاویر شما را به صورت همزمان و بدون تاخیر در سراسر دنیا به نمایش درآورند; بدون آنکه نیازی به مسافرت کردن داشته باشید.

شما میتوانید با استفاده از Unified Communication System ریکو تصاویر را برای سایر شرکای خود در سرتاسر دنیا ارسال کنید و از قابلت های اینتراکتو ویدئو پروژکتور ریکو PJ WX4152ni برای دریافت بازخورد دیگران استفاده کنید.

فیلم آشنایی با ویدئو پروژکتور فاصله کوتاه ریکو مدل PJ WX4152ni

[/aparat

اتصال آسان ویدئو پروژکتور به سایر وسایل و دریافت تصویر از آنها

ویدئو پروژکتورهای سری PJ WX4152 با استفاده از استاندار Miracast ; به شما امکان به اشتراک گذاشت تصاویر گوشی تلفن همراه یا تبلت از طریق ویدئو پروژکتور میدهد.

از طریق سیستم عامل های اندروید و ویندوز به راحتی این اتصال صورت می پذیرد و تصاویر (شامل عکس،فیلم،متن) بدون تاخیر به نمایش در خواهند آمد. همچنین می توانید تصاویر را از طریق درگاه شبکه برای نمایش به ویدئو پروژکتور ارسال نماید.

با استفاده از درگاه USB و بدون نیاز به کامپیوتر و یا تلفن همراه; فایل هایی را که قبلا در فلش مموری خود ذخیره نموده اید به نمایش در آورید.

منتظر مراجعه مشتریان خود نباشید

pj-wx4152n_use1-sarotek

ایده های برزگ خود را برای نمایش به همراه ببرید; با استفاده از سری ویدئو پروژکتورهای سبک وزن سری PJ WX4152 جلسات کاری، سمینارهای آموزشی; سمینارهای معرفی محصول و خدمات یا پخش تصاویر در نمایشگاه های تجاری را بر روی هر سطح صافی که تمایل دارید به نمایش درآورید. به استفاده از قابلیت نمایش ۳۶۰ درجه شما قادر خواهید بود تصاویر را برروی هر سطحی به نمایش درآورید ( دیوار ، میز ، کف زمین و هر مکانی که بخواهید) و از به وجود آمدن سایه های مزاحم بر روی تصویر آسود خاطر باشید.

کارکرد آسان ویدئو پروژکتور های ریکو به تمام کاربران امکان راه اندازی سریع آنها را می دهد; همچنین می توانید از طریق وب (Ricoh’s Web Image Monitor) کارکرد ویدئو پروژکتور را از راه دور مدیرت نماید یا برنامه زیری کنید ویدئو پروژکتور به صورت خودکار در چه زمانی روشن یا خاموش شود و نمایش را حتی بدون حضور مسقیم خود برای حاضرین (مثلا در نمایشگاه) شروع نماید.

نمایش تصاویر با کیفیت

ویدئو پروژکتورهای سری PJ WX4152 با بهره گیری از تکنولوژی  DLP; تصاویری با بیش از یک میلیارد رنگ و دو میلیون پیکسل به صورت واید (widescreen) به نمایش می آورند.

با توجه به امکان پخش تصویر بر روی هر سطحی (قابلیت نمایش ۳۶۰ درجه) اصلاح حالت ذوزنقه ایی تصویر (keystone) به صورت خودکار صورت می پذیرد و تصاویر اصلاح میگردد. همچنین با استفاده از ویدئو پروژکتورهای این سری شما می توانید تصاویر سه بعدی را به نمایش درآورید. پس از پایان نمایش نیازی به صرف زمان جهت خنک و خاموش شدن ویدئو پروژکتور نیست و شما می توانید بلافاصله آماده رفتن شوید.

امکان نمایش یک تصویر توسط چند ویدئو پروژکتور برای نمایش تصویری بزرگ .

 

multi-projector-pj4152-sarotek-pic2

برای مشاهد جزئیات این روش به مقاله قابلیت RICOH Simple Multi Projection مراجعه فرماید.

PJ WX4152N PJ WX4152NI Model
۴۳۲۱۰۳ ۴۳۲۱۰۴ Projector Part Number
۵۱۲۶۲۸ Replacement Lamp Type 11 Part Number
۰٫۶۵” Single Chip Digital Light Processing (DLP®) Projection System
WXGA – ۱۲۸۰ x 800 dpi Resolution
۱۶:۱۰ Aspect Ratio
۳,۵۰۰ lumens White Light Output (Brightness)1
۱,۰۷۳,۰۰۰,۰۰۰ Colors (10 bit)/16,770,000 (8 bit) Color Reproduction
۱۳,۰۰۰:۱ Contrast Ratio
۴۸″ to 80″ Projection Screen Size
۴٫۶″ for 48″ screen size; 6.5″ for 60″ screen size; 9.8″ for 80″ screen size Projection Distance
Standard, Rear, Ceiling, Rear Ceiling, Tabletop, Wall Projection Mode
۰٫۱۱ – ۰٫۱۴ Throw Ratio
High Pressure Mercury Lamp Type
۳,۵۰۰ hours/5,000 hours Standard Mode/Eco Mode Lamp Life
NTSC, PAL, SECAM, NTSC4.43, PAL-M, PAL-N, PAL-60, BW 50/60Hz Video Compatible Signal
JPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4 USB Memory Compatible File Format2
Auto Vertical Keystone Projection Lens
None Shift/Method
۸۰% – ۱۰۰% Zoom Ratio
Digital/Manual Zoom/Focus
Mini D-SUB 15-pin x 1 Computer IN Interface
RCA 1-pin x 1 Video
Mini Jack x 1 Audio IN
Mini Jack x 1 Audio OUT
USB Type minB x 1 (RS-232C) Control (for service)
HDMI x 1 HDMI
USB Type A x 1; USB 2.0 High Speed USB
RJ-45 x 1 (10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T) LAN
IEEE 802.11a/b/g/n Wireless LAN
Yes, Blu-ray 3D Projection ۳D Ready
NA Standard PJ Interactive Software + Optional eBeam Packages Interactive Whiteboards
Simultaneous with Wired and Wireless LAN, Miracast, AV Mute (Blank), Freeze, Re-size (Magnify), Auto Keystone Correction, Auto Brightness, Password Protection, Wall Color Mode, Key Lock, Kensington Lock, User Logo, Eco Mode, Carbon Meter, Closed Captioning, Color Universal Design, Presentation Timer, Power Timer, Sound Mode (Standard/Narration/Music), Simple DICOM Other Primary Features
Ad Hoc and Infrastructure Wireless Modes, Network Projection, Multi-screen Projection (1 PC to 4 Projectors), 4-in-1 Projection, Projector Management, PJLink, Slide Show Mode, Pentax-Ricoh Digital Camera Projection (USB), Ricoh Web Image Monitor, Crestron RoomView compliant, AMX NetLinx compliant, Bluetooth Image Projection with DLNA Server, Wi-Fi, UpnP, Remote Whiteboard Sharing (PJ WX4152NI only), Ricoh Smart Presenter
(with ad hoc connection) for Remote iPad Users, Ricoh Smart Device Connector, PC Free Presentation (JPEG/MPEG2 via USB port)
Connectivity Features
Arabic, Chinese (Traditional), Danish, Dutch, English, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian,
Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish
Supported Languages
Windows Vista SP2 or later 32/64 bit (Ultimate/Business/HomePremium/HomeBasic); Windows 7 SP1 32/64 bit (Ultimate/Enterprise/
Professional/HomePremium); Windows 8 and 8.1 Pro/Enterprise 32/64 bit; Windows10; Mac OS X 10.8-10.10
Network Utility Supported OS
Windows Vista SP2 or later 32/64 bit (Ultimate/Business/HomePremium/HomeBasic); Windows 7 SP1 32/64 bit
(Ultimate/Enterprise/Professional/Home Premium); Windows 8 and 8.1 Pro/Enterprise 32/64 bit; Windows 10
JPEG Conversion Tool
Windows Vista SP2 or later 32/62 bit (Ultimate/Business/HomePremium/HomeBasic); Windows 7 SP1 32/64 bit (Ultimate/Enterprise/Professional HomePremium); Windows Server 2008 SP2 32/64 bit; Windows Server 2008R2 SP1 64 bit (standard edition); Windows 8 and 8.1 Pro/Enterprise 32/64 bit; Windows 10 Projector Management Utility
NA Windows 7 SP1 32/64 bit (Ultimate/Enterprise/Professional/HomePremium); Windows 8 and 8.1 Pro/Enterprise 32/64 bit; Windows10 Interactive Drawing Software
۲W Mono Built-in Speaker
۱۰٫۱” x 5.7” x 8.7” (۲۵۷ x 144 x 221 mm) Dimensions (WxDxH)
۶٫۶ lbs. (3 kg) Weight
۱۰۰ – ۲۴۰V, 50/60 Hz Power
Less than 313W While Operating Power Consumption
Less than 208W Eco Mode
Less than 0.3W Standby Standalone
Less than 1.4W Standby Wired LAN
Less than 1.8W Standby Wired LAN + Wireless LAN
Temperature 5 ~ 35˚ C; Humidity: 30 ~ 70% Operating Environment
Standard/Eco Mode: 38/32 dB Fan Noise
RGB Cable (3m) and 3-pin Power Cord (3m) Cables Accessories Packaged with Projector
Operating Instructions, Network Utility, JPEG Conversion Tool, Projector Management Utility, Drawing Software (for PJ WX4152NI) CD-ROM
Supplied Soft-side Carrying Case
Standard Handheld (with battery) Remote Control
NA Digital Pen, Module for PC, Chargeable Battery, USB Cable
(for power charge), Interactive Software, Remote License
Interactive Kit

 

0