ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

خدمات و پشتیبانی

خدمات و پشتیبانی

 خدمات پس از فروش و گارانتی ویدئو پروژکتور و لپ تاپ در ایران

service-page

 ساروتکنولوژی دارای مجوز رسمی ارائه خدمات پس از فروش از اتحادیه رایانه و ماشین های اداری و سازمان حمايت مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور میباشد

امروزه توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت های توزيع كننده كالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت خواهد بود. از این رو به منظور ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی ویدئو پروژکتورهای سونی در ایران، واحد خدمات پس از فروش شرکت سارو تکنولوژی تأسیس و تجهیز شده است. با توجه به این تجربه موفق گروه ویدئوپروژکتورهای ریکو، بنکیو، اپتوما و نوت بوک های ایسوس، لنوو و اچ پی به آن اضافه گردید. این واحد ضمن دریافت خدمات تکنیکی و قطعات یدکی از شرکت های سازنده طبق استانداردهای آنها و با بهره گیری از کارشناسان مجرب، اقدام به ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به مشتریان خود می نماید. کیفیت بالای محصولات و استانداردهای سخت گیرانه شرکت های سازنده در خصوص حفظ رضایت مشتری همواره سرلوحه واحد خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت سارو تکنولوژی بوده و در راستای ارائه خدمات برتر به خانواده بزرگ مشتریان خود در سراسر کشور تأکید داشته و از تمام امکانات خود در تحقق این مهم استفاده می نماید.
گارانتی ساروتک موجب اطمینان مصرف كننده محصولات IT در سالهای متمادی و حال است كه با توجه به نوع كالا و شرایط، بصورت گارانتی تعویض (باتری و لامپ)، تعمیر و یا سرویس به مشتریان محترم ارائه می گردد. این واحد با اتکا به توان فنی و دانش کارشناسان خود ضمن ارائه خدمات در زمینه ویدئو پروژکتورهای سونی، ریکو، بنکیو و نوت بوک های ایسوس ، لنوو و اچ پی، آماده ارائه خدمات به کلیه برندهای ویدئو پروژکتور و نوت بوک موجود در بازار است.

به منظور آگاهی هر چه بیشتر مشتریان محترم از وضعیت گارانتی دستگاههای خریداری شده تسهیلاتی فراهم گردیده كه با درج شماره سریال كالای مورد نظر در قسمت پایین میتوان از صحت و مدت باقیمانده گارانتی دستگاه مورد نظر مطلع گردید و یا آخرین وضعیت دستگاه تحت سرویس خود را پیگیری نماید.

zemanat-name

لطفا در هنگام خرید کارت گارانتی را از نماینده فروش دریافت نمایید

لطفا سریال دستگاه مورد نظر خود را در قسمت زیر وارد نماید و دکمه بررسی را بزنید:

لطفا سریال دستگاه مورد نظر خود را در قسمت پایین وارد نماید و دکمه بررسی را بزنید:


0