ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

درباره ما

 سارو تکنولوژی

 سارو تکنولوژی

با توجه به نیاز روز افزون کشور به محصولات IT  و ماشین های اداری در جهت نیل به توسعه پایدار کشور عزیزمان ایران و سهولت  دسترسی شما همکاران گرامی در اقصی نقاط کشور به این گروه از کالاها اقدام به تأسیس «شرکت سارو تکنولوژی» نموده ایم.

از آنجایی که تأمین این گروه کالاها به صورت بدون واسطه و بهرمندی از خدمات پشتیبانی شرکت های سازنده بدون پرداخت هزینه اضافه همواره یکی از پر دغدغه و پیچیده ترین مراحل فعالیت در صنعت IT کشور بوده است بر آن شدیم  ضمن بررسی دقیق نیازهای علمی بازار کنونی; محدودیت ها و فرصت ها پا در این عصر بگذاریم.

مجموعه ساروتک از تجربه 20 ساله خود در صنعت IT  استفاده کرده و با بکارگیری بهترین متخصصین و کارشناسان بازرگانی و فنی نسبت به تأمین و توزیع محصولات شناخته شده کالاهای IT  و ماشین های اداری اقدام نموده است.

 یکی از ارکان توسعه پایدار کشور; توسعه و ارتقاء فضای های آموزشی است. از این رو این مجموعه همه تلاش خود را در راستای تأمین محصولات فرهنگی و کمک آموزشی به کار گرفته و تهیه این گروه از کالاها را به هدف اصلی خود تبدیل کرده است.

ما با ارائه محصولات شناخته شده از بهترین تولیدکنندگان جهانی; نسبت به  ارائه خدمات تعمیر و نگهداری و پشتیبانی (گارانتی) محصولات مذکور اقدام کرده و این مهم به بخش دیگری از اهداف ما تبدیل شده است. در این خصوص; علاوه بر اعتماد به توان کارشناسان خود; قطعات یدکی اصلی را نیز فراهم کرده و بعنوان یک تأمین کننده مطمئن در این عرصه گام های بلندی برداشته ایم ، در همین راستا اقدام به اخذ مجوز خدمات پس از فروش و گارانتی از اتحادیه صنف رایانه و ماشینهای اداری و سازمان حمایت از مصرف کنندگان وزارت صنعت معدن و تجارت نموده ایم تا ضمن حفظ حقوق شما همکاران و مصرف کنندگان گرامی ، ضامن ارتقاء فرهنگ ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی در کشور باشیم.

 

اهداف سارو تکنولوژی

از آنجایی که ارائه این خدمات برای تأمین نیاز شما همکاران در ایران است; بخشی از اهداف خود را به شرح زیر به استحضار می رسانیم:

 

 –         عرضه برندهای معروف و معتبر برای ارتقاء سطح رضایت مصرف کنندگان سراسرکشور؛

 –         تهیه بی واسطه کالا برای توزیع به همکاران با بهترین قیمت؛

         – آسان نمودن فرایند تأمین کالا و دوری از پیچیدگی های موجود بازار. 

          – ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی مطابق استاندارهای ملی.

 

0